Artan araç sayıları, otoparkların yetersizliği ve güvenlik sebeplerinden dolayı hgs ve plaka tanıma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler kullanılırken seçilen ürün gamı ihtiyaca göre profesyoneller tarafından belirlenmelidir. Aksi halde yüksek maliyetlerle istediğiniz çözümü elde edemeyebilirsiniz. NGS Teknoloji projenize, satış odaklı değil ihtiyaca dayalı çözümler sunar.
Uzun yıllardır bir çok otoparkta gördüğümüz, karayollarından da HGS adıyla bildiğimiz hızlı geçiş sistemi; okuyucu, etiket ve anten olmak üzere üç bileşenden oluşur. Aracın içine takılan etiket ile girişlerde yığılma olmadan kayıt ve kontrol yapılabilmektedir.

Plaka tanıma sistemlerinde ise resim işleme üzerine kurulu bir düzen bulunmaktadır. Plaka tanıma sistemlerinde görüntü üzerinde plakanın yerinin tespiti, plaka üzerindeki karakterlerin ayrıştırılması ve bu karakterlerin sisteme düşmesi sıralaması yer almaktadır.Bu sistemlerde kullanılan malzeme ve montaj ekibinin tecrübesi çok önemlidir. Kalite ve tecrübeye önem verilmediği takdirde tercih ne olursa olsun sonuç tatmin edici olmayacaktır. Örneğin plaka tanıma sistemlerinde akşam çekilen resimlerde veya plakaya gölge ve ışık gelmesi durumunda okunamayabilmektedir. Bu nedenle NGS Teknoloji olarak her algoritmayı sizin için düşünerek size en uygun sistem çözümünü sunmaktayız.

Bu sistemler konut ve sitelerde, üniversitelerde, fabrikalarda, liman işletmelerinde, otoparklarda ve askeri tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. NGS Teknoloji, " Kaliteli Hizmet, Koşulsuz Memnuniyet " ilkesi ile projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları sunar.PAYLAŞ


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.