Günümüzde her yerde güvenlik kameraları bulunmaktadır. Avmler, siteler, işyerleri, apartmanlar veya müstakil evler bunların başında gelmektedirler. Kamera sistemleri kendimizi, ailemizi, çalışanlarımızı özellikle sizin olmadığınız ortamları korumanın önemli yollarından biridir.


Bir insan aynı anda birden fazla yerde bulunamayacağı ve de kontrol edemeyeceği için günümüzün güvenlik görevlilerikamera sistemleri dir. Kamera sistemi kısaca kamera, monitör ve de kayıt cihazından oluşan sistemlerdir.

Kamera ve güvenlik sistemleri işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Maalesef bu işi sektör tecrübesi olmayan kişilerde yapmaktadırlar. Bu tarz firmalar kalitesiz ürünlerle ucuz fiyatlar verip yanlış kamera seçimi, yanlış sistem seçimi, kablolama hataları sebebiyle kullanıcıya çok daha masraflı olmaktadırlar.

Kamera sistemleri ürünlerin özellikleri, kullanım alanına veya ihtiyaç durumuna bağlı olarak seçilmektedir. Ofis, işyeri veya konutlarda iç ortamda kullanılan kameralar ile dış ortam kameraları farklıdır. Özellikle işyerlerinde para alış verişi yapılan bölümlerde zoom kameralar tercih edilmektedir. Bu tarz kameralar yüze veya paraya odak yapılabilmektedir. Dış ortamda kullanılacak kameralar muhafazalı olmalıdır. Dış hava koşularına göre IP standartları bulunmaktadır. Bu standartlara göre kullanılacak kameralar belirlenmektedir. Örnek verecek olursak IP66 koruma standartına sahip bir muhafaza, toza ve belli süreli su temasına karşı korulamalıdır.Kamera sistemlerindeki diğer bir önemli nokta kullanılacak kameraların çözünürlüğüdür. Ip kameralar ile analog kameralar arasındaki en belirgin özellik çözünürlük farklarıdır. Site ve avm gibi büyük alanlarda kameranın çözünürlüğü yani görüntü kalitesi çok önemlidir. Öyleki görüntü kalitesi kötü olan bir alanda gerçekleşen olay ile ilgili görüntülerden hiç bir şey anlamayabilirsiniz. Gece gündüz kayıt isteyenlerde gece görüşlü bullet kameralar kullanılmaktadır. Bu saydığımız en ana özelliklerdir. Bunların dışında beyaz ışık ayarı, led sayısı, lensi, görüntü açısı gibi birçok değişken özellikler bulunmaktadır.

Yukarıda saydığımız ve benzer tüm özellikleri son kullanıcı olan siz veya işinde profesyonel olmayan işletmelerin analiz yapması mümkün değildir. Sizin için her zaman en iyisini tercih eden NGS TEKNOLOJİ, ihtiyaca dayalı çözümler sunmaktadır. Kamera sistemlerinde sektörün liderlerinden olan Dahua'nın yetkili bayisi olarak öncelikli İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. NGS TEKNOLOJİ olarak bizi tercih ettiğinizde öncelikli işyeri, konut veya sitenizi ziyaret ederek keşif yapmaktayız. Akabinde sistem kurulacak alana en uygun sistemi, bütçenizide düşünerek hazırlıyor ve teklifimizi sunuyoruz. Onaylamanızın ardından taahhüt ettiğimiz sürede sisteminizi kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Bizleri tercih ettiğinizde anlayacaksınız ki, önceliğimiz memnuniyetinizdir.

PAYLAŞİLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.