Kartlı geçiş sistemi bir alana izin verilmiş kişilerin, geçerli kartlarla veya kart okuyucularıyla girebilmesini sağlayan sistemlerdir. Kartlı geçiş sistemleri aynı zamanda kayıt ve kontrol işlevlerini de yerine getirmektedir.
Kartlı geçiş sistemleri iş merkezleri, ofisler, apartman ve daire girişleri, fabrikalar, depolar, hastaneler, okullar, yurt binaları, asansörler, park alanları gibi birçok alanda kullanılan güvenilir sistemlerdir.

İşyerlerinde; kartlı geçiş sistemleri ile iş yerinize giriş çıkış yapan elemanlarınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Bunun dışında sistem odası, evrak odası, depo gibi herkesin girmesini istemediğiniz alanlarda da kullanarak güvenliği sağlayabilirsiniz. Bu şekilde o alanlara istediğiniz kişilere yetki vererek girmelerini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir güvenlik açığı olması durumunda saat kaçta hangi personelinizin orada olduğunu kolayca tespitte edebilirsiniz. 


Apartman ve asansörlerde; kartlı geçiş sistemleri ile bina girişlerinde sadece bina sakinlerinin girişlerine imkan sağlayıp, yabancı kişilerin girmesini engelleyebilirsiniz. Yine binada girilmesini ya da sadece yetkili kişilerin girmesi gereken çatı katı veya depo gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle plazalarda asansörlerde kullanılan kartlı geçiş sistemleri ile personel veya misafir kartına sahip olmayan kişiler asansörü kullanamamaktadır. Kartlı geçiş sistemleri diğer bir deyişle firmanızın görünmez güvenlik personelidir.


Park alanlarında; kartlı geçiş sistemleri ile sitenizin ya da apartmanınızın otoparkına sadece bina sakinlerinin girmesini sağlayarak hem araç güvenliğinizi hem de yabancı kişilerin otoparktaki yerinizi kapmanıza engel olacaktır. Kartlı geçiş sistemleri otoparktaki valenizdir.


Toplu taşımada; kartlı geçiş sistemleri istasyon girişlerinde de kişilerin sahip oldukları kart ve kartlı geçiş sistemleri ile ücretlendirmeler gerçekleştirilmektedir. Kısacası kartlı geçiş sistemleri izin verilmiş kişilerin belli alanlara girmesini sağladığı gibi, izin verilmemiş kişilerin de bu alanlara girmesinin önüne geçer.

NGS Teknoloji,  " Kaliteli Hizmet, Koşulsuz Memnuniyet " ilkesi ile projelendirme yapar ve sistem için gerekli en uygun donanımları müşterisinin hizmetine sunar. Sizler için her zaman en iyisini tercih eden NGS Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, kartlı geçiş sistemleri konusunda sektörün liderleri olan "Moonwell" ve "Rosslare" markalarının yetkili bayisidir.


PAYLAŞ


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.