Otomasyon sistemlerinde otomatik kapı mekanizmaları özellik ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedirler. Uluslarası bir marka olan "NİCE" bu konuda lider firma olmayı başarmıştır. Birbirinden farklı özelliklerde ürünleriyle bütçe ve ihtiyaca dayalı çözümler sunmaktadır. Yana kayar kapı motorlarından fotoselli kapı motorlarına, dairesel kanatlı kapı motorlarından seksiyonel ve katlanır tipte kapı motorlarına kadar her ihtiyaca çözüm sunmaktadır.


Ev, işyeri, fabrika veya tesislerde ihtiyaç duyacağınız tüm kapı mekanizmalarına çözümün adresi NICE'tır. İtalyan kalitesindeki bu ürünlerin uygulayıcı firması da çok önemlidir. Doğru ürün doğru yerde ve şekilde kullanılmaz ise performans ve bütçe bakımından sizi tatmin etmeyecektir. İstanbul’daki Nice yetkili bayii denildiğinde NGS Teknoloji'nin ilk akla gelen firma olması bizleri onurlandırmaktadır. Yılların verdiği birikim ve birçok yere uygulanan Nice ürünleri ile kendimizi kanıtlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Nice kapı motorları ile yaşam alanlarınıza hem modern hem de güvenli bir çözüm sunuyoruz. Güçlü motor teknolojisine sahip Nice kapı mekanizmaları uzun yıllar sorunsuz çalışarak sizleri de memnun edecektir. Nice motorları aksesuarları ile işlevsel özellikleri maksimum özellikte kullanabilirsiniz.


İhtiyaç duyduğunuz yana kayar kapı motoru, fotoselli kapı motorları, dairesel kanatlı kapı motoru, seksiyonel ve katlanır tipte kapı motorlarına kadar çözüm sunuyoruz. Kapı mekanizmalarından hangisine ihtiyacınız olduğunu bilmiyor ya da kararsızsanız Nice kapı motorları yetkili bayisi NGS Teknolojiyi hemen arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ile size en uygun ürünü belirleyip en iyi şekilde kullanımını sağlayabiliriz. NGS Teknoloji olarak uyguladığımız nice kapı motorlarını hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayarak uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 


Nice motor İstanbul yetkili bayi olarak siz değerli müşterilerimize çözüm sunmak hazır bekliyor olacağız. Hemen arayın size özel çözümlerimizle tanışın.


PAYLAŞ


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.