Otomatik kapı kullanımlarına alternatif olarak tercih edilen bariyer sistemlerini sınırlandırmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Üç ila dokuz metreye kadar uzanan kol seçenekleri ile rahat ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bariyer sistemleri toplu konutlarda apartman ve sitelerde, endüstriyel tesisi girişlerinde, kamu kurumları gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

 

Bariyer sistemlerinde en çok kullanılan kollu bariyer sistemleri olsa da tüm ihtiyaca yönelik çözüm sunan birçok ürün yer almaktadır. Güçlü gövde yapısı ile yoğun kullanımlarda bile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Güvenlik standartlarına ve talimatlarına uygun olarak tasarlanan bariyer sistemleri zamandan tasarruf etmeyi de sağlamaktadır. Aracınıza bindiğinizde beklemeden geçiş yapmak istiyorsanız size özel otomatik sistemleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca akü ile kullanım sağlanan ürünler ile güç kesintisi olsa dahi çalışan sistemler bulunmaktadır.

Nice kalıcı, güvenilir, garantili hizmetler sunar. Akılcı ve gelişen teknolojiye uyum sağlayabileceğiniz imkanlarda; kaliteli ürünler ve hizmetlerin bir arada sunulduğu firmada, Engdoor kapı sistemlerine dair aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Sizin için daima en iyileri tercih eden NGS TEKNOLOJİ, bariyer sistemlerinde dünyada kendini kanıtlamış olan NİCE ile çalışmaktadır. Nice firmasının İstanbul’daki uygulayıcı firması olan NGS Teknoloji olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Siparişini vereceğiniz bariyer sistemlerini bütçenize uygun fiyat avantajları ve uzman ekibimizin montajı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımları ile kullanımını tercih ettiğiniz alanlara modern bir görünüm kazandırıyoruz. Bariyer sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca tüm bariyer sistemleri için aksesuar seçeneklerimizde mevcuttur.

PAYLAŞ


İLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.