Teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşan sistemleri arasında plaka tanıma sistemlerini de görüyoruz. Plaka tanıma sistemleri kurulmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sistemin kullanılacağı ortamın özelliklerinin iyi bilinmesi gerekmektedir. İşinde uzman ekipler tarafından gerekli analizler yapıldıktan en uygun sistem kurulmaya hazır hale gelir.


Plaka tanıma sistemlerini kime yaptıracağınız konusu çok önemlidir. Plaka tanıma sistemlerinde plaka tanımasını yapabilecek kameraların seçimi, bu kameraların hangi ortamlarda ve hava şartlarında çalışması gibi bir sürü olasılık hesaplanmaktadır. NGS Teknoloji olarak yılların verdiği tecrübe, birikim ile size en iyi plaka tanıma sistemlerini sunuyoruz.

Plaka tanıma sistemleri çok iyi analiz ve plan sonucunu hazırlanmaktadır. Plaka tanıma sistemleri farklı uzaklıklarda, farklı hızlarla hareket eden araçları, değişik hava şartlarında okuma ve tanımlama yapmalıdır.

NGS Teknolojiz olarak sunduğumuz plaka sistemlerinde bütçe konusunda müşterilerimizi yormamaya çalışıyoruz. Her kullanıcı en uygun fiyata en iyi performans almayı bekler. Plaka tanıma sistemleri üst seviye güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. Ayrıca hızlı sorunsuz çalışan ve ortam şartlarına uygun bir donanım ve yazılıma sahip olmalıdırlar. Bu tarz sistemlerde beklentileriniz ne kadar yükse ise bu işe ayıracağınız bütçede ona göre orantılı olmalıdır.


Plaka tanıma sistemlerinde görüntü kalitesi de çok önemlidir. Öyle ki plakayı okunmaması bir güvenlik açığı oluşturmaktadır. Bu nedenle uygun donanım ve yazılım çok önemlidir. Plaka tanıma kameraları özel bir yapıya sahiptir. Sonradan yazılım ile plaka tanıma sisteminde kullanılmak üzere ayarlanan kameralar istenilen performansı vermemektedirler. Dolayısıyla doğru ürünü doğru yerde ve şekilde kullanmak çok önemlidir.

NGS Teknoloji olarak teslim ettiğimiz tüm sistemleri uzun yıllar sorunsuz çalışacak şekilde tasarlıyoruz. NGS Teknoloji olarak Plaka tanıma sistemleri konusunda sayılı firmalar arasında anılmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizde NGS Teknoloji sistemlerinden yararlanmak için hemen arayabilirsiniz.

PAYLAŞ


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.