Speed dome kameralar yapısı gereği diğer kameralara nazaran daha gelişmiş sistemlerdir. Bu kameralar insanların yada nesnelerin hareketlerini izleyebilecek  şekilde tasarlanmıştırlar. Spee dome kameralar bir fanus içerisine yerleştirilen bir güvenlik kamerasıdır. Speed dome kameralar orta ve büyük ölçekli gözetim alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Otomatik izleme fonksiyonuna sahip olan bu sistemler hareketli hedefi izleyebilir.

Spee dome kameraların en önemli özelliklerinden bir tanesi de görüntüyü yakınlaştırma, uzaklaştırma veya odaklama yeteneğidir. Büyük zoom modülü daha uzak mesafeleri diğer kameralara nazaran daha yakın ve net görebilmektedir. Dolayısıyla büyük tesislerde, fabrikalarda, açık alanlarda, hava alanlarında, otoyollarda speed dome kameraları kullanılmaktadır.Speed dome kameraları özelliklerine göre bir çok gruba bölenebilir. Örneğin IR Speed Dome kameralar kızılötesi aydınlatıcılara bağlanan bir sistemdir. Üzerindeki IR ledler sayesinde gece görüşü çok daha iyidir. Speed dome kameralarıda dış ortama göre kendine özgü koruma standartlarında üretilir. 

Speed dome kameralarız site gibi açık alanlarda da kullanabilirsiniz. Burada en önemli nokta hangi ürünün nereye uygun olduğu noktasıdır. Doğru ürün doğru yere  yerleştirilmez ise o üründen performans almanız neredeyse imkansız olur.

NGS Teknoloji olarak yılların birikimi ve tecrübesi sayesinde size en iyi çözümü sunacağımızı idaa ediyoruz. Öyleki yaptığımız sistemler referansımız olmaya devam ediyor. Speed dome kameralar üstün özellikli ve tam performans alınması gereken kameralardır. Bu nedenle firmamızdan bir sistem talep ettiğinizde öncesinde yapacağımız keşif ile planlamamızı yapıyoruz. NGS Teknoloji olarak çalıştığımız markaların kalitesine çok önem veriyoruz. Kamera sistemlerinde dünyada kendini kanıtlamış olab "Dahua" markasının ürünlerini tercih ediyoruz. Seçilen ürünlerin kalitesi ömrü ve uzun süreli kullanımı ile kendini göstermektedir.

PAYLAŞİLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.