Geçiş kontrol sistemleri işyerlerinde çalışanların yada ziyaretçilerin giriş çıkışlarını kontrol etmek vede güvenilir kılmak adına kullanılan sistemlerdir. Özellikle kurumsal firmaların vazgecilmez kontrol-kayıt ürünüdür. Öyleki geçiş sistemelerinin kullanıldığı firmalarda personel takibi çok daha kolay yapılmaktadır. Bu sayede hizmet kaybı önlenmektedir. Tabikide sadece personel kontrol ve kaydı için kullanılmamaktadır. Depo girişlerinde de kullanılan bu sistemler bu alanlar izinsiz girişlerinde önüne geçmektedir. Personel yada ziyaretçi olsun, yetkisi bulunmayan kişi o alana giremeyecektir.

Geçiş kontrol sistemleri aynı zamanda bir istatistik yada veri toplama içinde kullanılabilir. Ziyaretçi ve çalışan eğilimlerini ölçümleyerek satış, güvenlik ve sosyal tercihler konusunda  veri oluşturabilirsiniz. Bu sistemler ayrıca mesai süresi hesaplamak yada çalışan giriş çıkış kontrolü içinde kullanılmaktadır.


Geçiş kontrol sistemleri ile izinsiz giriş çıkışları kontrol edebilir ve ortamın güvenliğinide sağlayabilirsiniz.


Geçiş kontrol sistemleri ile hızlı iş temposu ve yoğun insan giriş çıkışlarının yaşandığı hastane, fabrika, üniversite, yemekhane gibi ortamlar ve seminer, fuar gibi etkinliklerde giriş çıkışların hızlı ve kontrollü yapılabilmesi sağlanabilmektedir


NGS Teknoloji olarak kartlı geciş sistemlerinde çözüm ortağımız "Rosslare" markasıdır. "Rosslare" bu konuda kendini ıspatlamış 40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren teknoloji firmasıdır. NGS Teknoloji olarak "Rosslare"  istanbul bayisi olarak anılmaktan onur duyuyoruz. Sizde firmamızı arayarak geçiş kontrol sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

PAYLAŞİLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.