Günümüzde artan hırsızlık olayları ile bir çok insan bulundukları ortamdan uzaklaştıklarında tedirgin oluyorlar. Hırsızlık olayları sebebiyle kendilerini ev hatta işyerlerinde dahi güvende hissetmiyorlar. 

Emniyet ve Jandarma kayıtlarına göre 1990-2018 yılları arasında suç oranlarında önemli artış (%400) olmuştur. Bu oranlarda hırsızlık adam öldürme ve uyuşturucu suçlarında artış %600’e ulaşmıştır. Dolayısıyla evinize veya işyerinize taktıracağınız hırsız alarm sistemi ile bu olayların önüne geçebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre alarm sistemi olan ev veya işyerlerine hırsızlık teşebbüsünde dahi bulunmuyorlar. Kısacası hırsız alarm sistemlerinin caydırıcılık özelliğide bu noktada ortaya çıkıyor.


Gelişen teknolojilerle hırsız alarm sistemleri, hırsızların bir hayli işini zorlaştırıyor. Hırsızlık anında çalan sireni sustursalar daha sinyal kesildiği için bağlı bulunan alarm sistemi merkezine sinyal gidiyor. Dolayısıyla alarm merkezinin o bölgeye polisi veya yetkilileri göndermesi kaçınılmaz oluyor. Bu sebeple hırsız alarm sistemi taktıran  ev ve iş yerlerine hırsızlık girişimi diğerlerine nazaran çok azdır.

Hırsız alarm sistemleri hem maddi hem manevi olarak sizleri korumaktadır. Evinize giren hırsız ile karşılaştığınızda ne yapacağını bilemezsiniz. Dolayısıyla eve girmeden önlem almalısınız.NGS teknoloji olarak hırsız alarm sistemlerinde size özel çözüm sunuyoruz. Evinizde hayvan varmı?, riskli bölgeler nereler gibi bir çok sorunun cevabını keşifimiz ile yapıp sizleri güvende tutacak sistemler hazırlıyoruz.


Siz de hırsız alarm güvenlik sistemleri arasından tercihinizi yapabilir, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Hemen arayın güvende kalın..


PAYLAŞİLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.