Güvenlik teknolojileri denildiğinde günümüzde çok geniş bir yalpaze vardır. En önde gelenleri sesli ve görüntülü sistemlerdir. Bu sistemler hem kablolu hem kablosuz olabilen sistemlerdir.


Sesli iletişim sistemlerinde en çok kullanılan sistemler diafon ve telsizlerdir. Telsiz kablosuz olarak iletişim sağlar fakat heryerde çekmediği için ideal bir çözüm değildir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan diafon sistemleri sürekli ve kesintisiz iletişim sağlamaktadır. Görüntü ve sesin aynı anda iletildiği sistemlere de görüntülü diafon sistemleri denir.


Görüntülü diafon sistemlerinde bir çok marka ve model yer almaktadır. Ne yazıkki bazı markalar fiyat olarak uygun görünsede kalite ve performans olarak sizleri tatmin etmeyecektir. NGS Teknoloji olarak sizler için daima en iyi markalarla çalışmayı ilke edindik. Görüntülü diafon sistemleride Türkiye'de lider firmalardan olan "MAS Diafon Sistemleri" ile size en iyisini sunuyoruz. MAS Diafon sistemlerinin istanbul yetkili bayiliğini yapmaktan onur duyuyoruz.


Görüntülü  diafon sistemlerinin kullanım alanlarından bahsedecek olursak; hoteller, apartman daireleri, villalar, özel yapım zırhlı araçlar, banka araçları, karavanlar, resepsiyon bağlantısı, özel olarak tasarlanmış olan yatlar, turistik gezilerin düzenlendiği kruvazör gemileri gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.


Görüntülü diafon sistemleri tek tarafa sesli ve görüntülü veri aktarımı, tek tarafa ses aktarımı, şifre ile kapıyı açma gibi materyallerden oluşur. 


Hemen arayın size özel diafon sistemleri çözümlerimiz ile yaşam alanlarınızın kalitesini ve güvenliğini arttıralım.


PAYLAŞİLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.