Hırsızlık, yangın gibi olası risk senaryolarını hemen hemen her gün duyuyoruz. Ofis binaları, perkande satış mağazaları, fabrikalar, villalar, daireler, depolar gibi aklınıza gelebilecek tüm mekanlar yangın ve hırsızlık gibi konularda olası risk alanlarıdır. Hırsızların özellikle gece boyu boş olduğunu düşündüğü alanlar olası hırsızlığa davetiye çıkarmaktadır.  


Hırsızlar genelde güvenlik sistemi, alarm sistemi olan binalardan uzak dururlar. Bu sistemlerin caydırıcı özelliği olduğu gibi doğrudan bir hırsızlık olayını önler. Gelişen teknoloji ile birlikte alarm çalmaya başladığında sirenin sesini kesebilseler dahi, sistem otomatik ilgili birimleri harekete geçirerek polis yönlendirmeleri yapabilmektedir.


Kamera ve alarm sistemlerinin en önemli konusu doğru ürünü, doğru yerde ve doğru konumda kullanmaktır. Kameranın gece görüşlümü olduğu, iç ortam dış ortam mı olduğu, hareket dedektörlerinin konumu, nereleri görüp algılayacağı gibi konular çok önemlidir. Dolayısıyla işinde tecrübe sahibi olmayan kişilerin kurduğu sistemler sizi hiç bir zaman tatmin etemeyecektir.


Size en uygun sistemi belirleyecek olan NGS TEKNOLOJİ olarak biz, müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranıyoruz. Yaptığımız sistemlerle siz nerede olursanız olun, eviniz iş yeriniz güvende olacaktır. Aklınız evinizde yada işyerinizde kaldığında uzaktan bağlantı ile kameralara bağlanarak kontrol sağlayabilir, alarmınızı kurup kapatabilirsiniz.


Güvenlik çok hassas bir konudur. Dolayısıyla yaptıracağınız sistemler ezbere yapılacak işler değildir. NGS Teknoloji olarak bizden talep ettiğiniz güvenlik sistemleri için ön keşif yaparak size en iyi sistemi kurmak için bir planlama yapıyoruz.


Güvenlik söz konusu olduğunda işletme sahipleri hırsızlık olaylarından endişe duyar. İşletmelerde güvenlik sadece hırsızlara yönelik değildir. Kendi personelinize veya müşterinize göz kulak olmak içinde gereklidir. Dolayısıyla işletmelerde güvenlik sistemleri hem dışarıdan geleni, hemde içerideki kötü niyetli insanları kontrol etmenizi sağlar.


Güvenlik sistemlerinde bir diğer önemli konuda yangın sistemleridir. Evinizde ocağınızı açık unutabilir, mum gibi yanıcı maddelerin yanında uyuya kalabilir veya işyerinizde bir kısa devre veya cihaz yangına sebep olabilir. Dolayısıyla yangın sistemleri bunların önüne geçmektedir. Duman algılama dedektöre olası bir senaryoya karşı alarm verebilirken, su basma dedektörleride su baskınlarına engel olabilmektedir.Kısacası güvenlik sistemleri hayatımızın her anında olmalıdır. Bugün ödenek ayırmayacağınız bu sistemler yarın size çok pahalıya mal olabilmektedir. Hemen arayın NGS TEKNOLOJi olarak güvenlik sistemleri çözümlerimizden sizleri de yararlandıralım. Bizimle çalıştığınızda anlayacaksınız ki, önceliğimiz güvenliğiniz ve memnuniyetinizdir. 


PAYLAŞİLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.