Alarm sistemleri ev, işyeri, depo gibi alanları hırsızlara ve tehlikeli durumlara karşı koruyan sistemlerdir. Günümüzde alarm sistemlerinin genel olarak hırsızlar için kullanıldığı algısı vardır. Alarm sistemleri tabi ki de hırsızlar için önemli bir etkendir. Bununla birlikte alarm sistemleri eviniz yada işyerinizdeki her hangi bir gaz kaçağı yada su baskını gibi tehlikeli durumlarda da çok aktif rol oynamaktadır.


Gelişen teknoloji ile birlikte alarm sistemleri evlerimizdeki küçük dostlarımızı da unutmamaktadır. Pet pır dedektörü dediğimiz cihaz sayesinde siz evde yokken bile evdeki dostlarımızı (kedi, köpek vs) algılamayıp yanlış alarmın önüne geçmektedir. Bu dedektörler özel algılayıcıları sayesinde 40kg kadar ağırlı olan harketleri algılamayıp yanlış alarmın çalmasını engellemektedir. Birçok insan sırf evlerinde küçük dostları olduğundan alarm sistemi almamalıyım düşüncesindedir. NGS Teknoloji alarm sistemlerine ilaveten talep edeceğiniz hayvan algılamayan dedektör ile artık ev/işyerleriniz ve küçük dostlarınız daha güvende olacaktır.Alarm sistemleri sadece siz dışarda iken çalışmazlar. NGS Teknolojiden aldığınız alarm sisteminde riskli görünen mutfak bölümünde kullanılan gaz algılama dedektörü 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Siz uyurken yada evin/işyerinin herhangi bir bölümünde vakit geçirirken gaz kaçağı olması durumunda sinyal vererek kötü senaryoların oluşmasına engel olmaktadır.

Alarm sistemlerinin diğer bir önemli konusuda su baskınlarıdır. Günümüzde su baskınları ne yazık ki çok fazla olmaktadır. Su baskınları dışarıdan gelebileceği gibi ev yada iş yerimizde musluk hortumlarından, tahliye borularından da gelebilmektedir. Siz gece uyurken yada ev/işyerinde değilken olması durumunda siz durumu fark edene kadar maddi bir çok zarar oluşabilir. Su baskını dedektörü riskli görünen yerlere yerleştirildiğinde su basması durumunda ilgili birimlere sinyal göndererek tehlikenin önüne geçebilmektedir.Bu yazımızda da anlayabileceğiniz gibi alarm sistemleri hayatımızın her anında olması gereken bir teknolojidir. NGS Teknoloji olarak alarm sistemleri konusunda yılların birikim ve tecrübesi ile size en iyisini sunacağımıza eminiz. Özellikle İstanbul bölgesinde alarm sistemi firması olarak lider firmalar arasında gösterilmekten onur duyuyoruz. Hemen arayın alarm sistemleri konusunda ücretsiz keşif fırsatımızdan yararlanın. PAYLAŞİLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.