Evleriniz sevdiklerinizle birlikte en güzel zamanların yaşandığı alanlardır. Evler huzur ve güvende hissedilen yerlerin başında gelmektedir. Bu güven duygusunu tam anlamıyla yaşamak için bazı önlemler almanız gerekmektedir. NGS Teknoloji ev güvenlik sistemleri ile size bunu sağlamaktadır. Kamera sistemi, alarm sistemi, yangın algılama sistemleri gibi tüm güvenlik çözümlerinin tek adresi olarak sizlere çözümler sunuyoruz.


Evinize kurduracağınız güvenlik sistemleri ile içiniz rahat bir şekilde işinize, tatilinize ya da herhangi bir yere gidebilirsiniz. Yalnız yaşıyor ya da evinizde değerli bir eşya olmasa bile güvenliğiniz için muhakkak bu sistemler yaptırılmalıdır. Hırsızlar evinizde ne olup ne olmadığını bilmeyebilirler. Dolayısıyla yanlış bir zamanda hırsızla karşı karşıya gelebilir ve kötü sonuçlara yol açabilirler. Kamera ve alarm sistemlerinin caydırıcılık özelliği de çok yüksektir. Öyle ki evinize girmeye çalışan biri yüksek sesle çalan siren sesini yok etme gibi bir zaman kaybını göze alamazlar. Alarm sisteminin sesini kesebilseler dahi sinyal otomatik olarak yetkili birimlere iletildiğinden, birkaç dakika içinde ilgili birimler evinizde olacaktır. Diğer yönden hiçbir hırsız kameraya görüntü vermek istemeyecektir. Gelişen teknoloji ile birlikte kamera sistemleri kayıtlarıyla güvenlik güçlerinin işi daha da kolaylaşacaktır.


Evinizdeki güvenlik sistemleri sadece hırsızlar için değildir. Bunların dışında doğal afetlerde önemli bir tehdittir. Yangın, su baskını, deprem gibi durumlarda güvenlik sistemlerinin rolüde büyük olacaktır. Yangın çıkması durumunda siz fark etmeseniz bile duman algılama detektörüne sinyal gittiğinde alarm çalmaya başlayarak durumu en az zararla atlatmanızı sağlayacaktır. Nitekim su baskınları içinde su basma detektörü aynı görevi üstlenecektir.

NGS Teknoloji evinizin, konumu, riskleri veya hangi güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyduğunu yaptığı keşif ile sizlere bilmektedir. Bugün yaptırmadığınız kamera, alarm ya da yangın algılama sistemleri yarın sizlere çok daha pahalıya mal olabilir. Hemen arayın size özel çözümlerimiz ve fiyatlarımızla neler yapabileceğimizi konuşalım. Geç olmadan, keşke demeden hemen önce arayın...
PAYLAŞİLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.