Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak adına kullanılan sistemlerdir. Bugün hemen hemen her otoparkta bariyer sistemleriyle karşılaşıyoruz. Araç geçiş kontrolü ve güvenliği sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik gövdesi ile tüm iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol boyutları kullanacağınız yerdeki genişliği göre değişmekte ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktadır.


Otopark bariyerleri ile zemin, hava limanları, plazalar, iş merkezleri, meydanlar ve benzeri alanlarda otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Dahası, bariyerinin zaman kontrol işlevi sayesinde, bariyerin herhangi bir zamanda açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu bariyerler, araç geçerken bariyer kolunda durursa hareket sensörünü bloke eder. Herhangi bir uzaktan kumanda ile kontrol edilmez. Araç geçişini tamamladığında bariyer kolu kapanmaya devam eder. Sensör kontrolü ile güvenliği% 100'e kadar artıran bariyer sistemleri sayesinde, acil durum alarmı anında otomatik serbest yürüme modu da bulunmaktadır. Çit kolunun yukarı aşağı hareketi sırasında yanıp sönmeye devam eder ve uyarı ışığı kullanıcıya haber verir. Müşteri ihtiyacına göre bu bariyer sistemlerinde gerekli güç kaynağı voltaj koşullarını sağlayabilirsiniz.


Neden arabanızın, apartmanınızın ve kendi güvenliğinizi sadece güvenlik görevlilerine bırakasınız ki? Hızlı, yüksek kaliteli ve sağlam park bariyerleri ile her zaman kontrol ve emniyette olacaksınız. Güvenliği artırmak istiyorsanız, lütfen ekibimizle iletişime geçin ve sizin için en uygun teklifle birlikte güvende olmanın tadını çıkarın!


PAYLAŞ


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.