KAMERA SİSTEMİ

Kamera sistemleri, evimizi, iş yerimizi, ailemizi ve yakın çevremizi olumsuz durumlara karşı koruyan bir sistemdir. Evimize yahut iş yerimize hırsız girdiğinde delil oluşturabilecek bir teknolojidir. Bunların yanı sıra video gözetimi, bir alandaki ve etrafındaki aktiviteyi farklı nedenlerden dolayı izlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Örneğin, ebeveynler uyuyan bir çocuğu izlemek ve beşikten tehlikeli bir düşüş riskiniz azaltmak isteyebilir. Bir konutun etrafındaki güvenlik kamera sistemi ön kapıya yaklaşan insanların gözlemlenmesi ve hatta suçluların yakalanmasını sağlayabilir.

Çok çeşitli güvenlik kameralarıyla karşılaşmak mümkün; bazıları açık ve geniş alanlarda suçluları caydırmak için hizmet edebilirken, diğerleri küçük ve gizli tasarımlarıyla güvenlik seviyesine katkıda bulunabilir.


Bir güvenlik kamerasına yatırım yapmadan önce ihtiyaç unsurlarınızı belirlemeniz gerekiyor.  Bir odaya mı odaklanıyorsunuz yoksa alanın farklı bölümlerine mi göz atmanız gerekiyor? Açık hava etkinliklerinin yanı sıra kapalı mekanları da izlemeniz gerekecek mi? Sadece bir odayı seyredecekseniz, muhtemelen sadece bir kameraya ihtiyacınız olacaktır, ancak daha fazla alanlar daha büyük bir kamera sistemi gerekecektir. 

Güvenlik kameraları kablolu ve kablosuz olmak üzere iki sınıfa ayrılır. Kameraları nereye yerleştirmek istediğinize ve ne kadar görünür olmasını istediğinize bağlıdır. Bununla birlikte, kablolu sistemler, video sinyalleri havada hareket etmediği için, kablosuz kameralardan tipik olarak daha yüksek kalitede bir görüntüye sahiptirler. 


Daha büyük kameralar daha görünür oldukları için insanların gözetim altında olduklarını bilmelerini sağlar. Ayrıca, daha küçük ve gizli kameraları online olarak birçok farklı biçimde bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ilk olarak kendiniz belirlemeli ve ardından çalıştığınız güvenlik ve teknoloji firmalarıyla istişare ederek daha doğru çözümler üretebilirisiniz. Bizler NGS Teknoloji olarak güvenliğinizi sağlamak için buradayız. İhtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümü üretmek ve mevcut güvenliği arttırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM
EN ÇOK TIKLANANLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.