NGS Teknoloji, tüm müşterilerine sunduğu profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle güvenlik sektöründe ön plana çıkmaya başarmıştır. İşyeri, fabrika ve tesisler için hazırlanan güvenlik önlemleri standart ev güvenliğine kıyasla tam kapsamlı olmaktadırlar. Bu gibi büyük işletmelerde hırsızlık, yangın, su baskını, giriş/çıkış kontrolü gibi birçok risk faktörü bulunmaktadır. Elektronik güvenlik sistemleri bu gibi risklerden önceden haberdar olmanızı sağlayarak oluşabilecek tehlikeleri engellemenizi ya da minimum zararla çıkmanızı sağlayacaktır. Fabrika, iş yeri ve büyük tesisleriniz için; Kamera sistemleri ile her anı izleyebilir, hırsız alarm sistemleri ile oluşabilecek hırsızlık olaylarının önüne geçebilir, yangın alarm sistemleri ile olası yangınlardan tesisinizi koruyabilir, bariyer ve plaka tanıma sistemleri ile giriş çıkış kontrolü yapabilir, personel devam takip sistemi (pdks) ile personel giriş/çıkış kontrolünü yapabilirsiniz. Bu gibi sayabileceğimiz güvenlik önlemleri ile fiziki güvenliğin yapamayacağı tüm risk faktörlerini ortadan kaldırabilirsiniz.


Hangi güvenlik sistemi sorusu en fazla fabrika, üretim tesisi veya büyük işletmelerde en fazla cevabı aranan soru olmuştur. Büyük tesislerde kontrolü zor olan hırsızlık olayları, yangın olayları, su baskını olayları, gaz kaçağı ya da sağlık olayları ön plana çıkmaktadır. Fiziki güvenliğin geç fark edeceği yangın, su baskını, gaz kaçağı ya da hırsızlık olaylarıelektronik güvenlik sistemleri sayesinde birkaç saniyede bilgilendirilebilirsiniz. Fabrika ve tesislerin büyüklüğüne göre kullanılan sistemler farklılık göstermektedir. Kamera sisteminde kullanacağınız kameranın gece görüşü olup olmaması, çözünürlük seviyesi, görüntünün alınacağı alan, kamera sisteminin kaydını yapacağı kayıt cihazının hard disk boyutuna kadar birçok detay bulunmaktadır. Yine aynı şekilde yangın ve hırsız alarm sistemlerinde nerelerin riskli bölge olduğu, nerelerde hangi detektörler kullanılması gerektiği ve kaç adet kullanılması gibi birçok detay gerekmektedir.


NGS Teknoloji, fabrika ve tesislerde her zaman ileri teknoloji ürünlerini kullanmayı tercih etmektedir. Kullandığı ürünlerin kalitesi uluslararası tescillenmiş markalardır. Her isteğe ve ihtiyaca hitap eden firmamız, fabrika ve tesislerde tam güvenliğin anlamını biliyor. Uzman kadromuz ile size en iyileri sunuyoruz. Fabrika ve tesislerde hırsızlığın, yangının kısacası güvenliğin önemini biliyoruz. Bugün almadığınız tedbir yarın size çok daha pahalıya mal olabilir. Hemen firmamızı arayın fabrika ve üretim tesisleriniz için yapabileceğimiz güvenlik tedbirleri için neler sunabileceğimizi konuşalım. Fabrika ve üretim tesisi güvenliği denildiğinde öncü firma olarak gösterilen NGS Teknoloji, aldığı müşteri memnuniyetleri ile hızla büyümeye devam ediyor. Her daim önceliğimiz memnuniyetinizdir.


PAYLAŞ


İLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.