Kartlı geçiş sistemi, güvenlik ve rahatlık açısından farklı faydalar sağlar. Geçiş sistemine geçmek isterseniz bu yazıda geçiş sisteminin faydalarını inceleyebilirsiniz;

1) Artık anahtarları kaybetmeyin
İş yerinizin veya dairenizin anahtarlarını kaybederseniz, yeni anahtarlar almak külfetli ve pahalı olabilir. Kartlı geçiş sisteminde tek yapmanız gereken sisteme kayıtlı eski kartı iptal etmek ve yeni kartı kendi adınıza tanımlamaktır. Bu sayede zaman veya para harcamadan yeni bir kart alabilirsiniz.
2) Kilit sistemi güncelleme sorunu
Binanın kilit sisteminden veya yedek anahtarın kimde olduğundan emin değilseniz tüm kapı kilitlerini değiştirmek çok zahmetli olacaktır. Geçiş sistemini kullanmak yerine sistemde tanımlı tüm kartları iptal edip yeni kartlar tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde daha hızlı ve daha güvenli olabilirsiniz.

3) Her Şey İçin Tek Sistem
Kalabalık bir anahtar destesi ile uğraşmak istediğiniz her ünite için farklı bir anahtar taşımanıza gerek yok, ancak bir geçiş kontrol sistemi ile tek bir kart üzerinden çeşitli geçiş kontrolleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca kart kullanıcısına verilecek yetkiyi düzenleyebilirsiniz.
4) Benzersiz
Yeni nesil kartlı geçiş sisteminde kullanılan kartlar güvenli bir şekilde üretilir ve kopyalanmaz ve sahtesi yapılmaz. Kopyalanması zordur. Çalınmadıkça başka kimse kullanamaz. Çalınan bildirimde iptal etmek çok kolay ve hızlıdır.

5) Kolay sistem takibi
Elektronik kartlı geçiş sistemi bilgisayara bağlıdır. Bu bilgisayarı kullanarak kart sisteminde kullanılan kart bilgilerini, kart kullanıcısı bilgilerini ve kartın son kullanım zamanı ve yerini takip edebilirsiniz. Ayrıca bu bilgisayar ağını kullanarak belirli bir süre sonra bazı genel kapıları açabilir veya bu kapıları tüm kullanıcılar için kapatabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi kartlı geçiş sistemi kullanımı oldukça kolay, pratik ve güvenlidir. Mevcut sisteminizi değiştirmeyi veya eski sistemi güncellemeyi planlıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve "İletişim" sayfasından destek ve yardım alabilirsiniz.PAYLAŞ


İLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.