Otomatik geçiş sistemi sayesinde otopark giriş ve çıkışlarınız beklemeden daha konforlu ve güvenli! Otomatik geçiş sistemi, araç penceresindeki UHF etiketini (veya plaka üzerindeki UHF etiketini) okumak için alıcı antenini (10 metreye kadar) kullanır. Konforunuzu etkilemeden size erişim sağlar. Türkçe program desteği ile otoparkınızın giriş ve çıkışları kontrol edilmektedir. UHF okuyucu, okuyucuya bağlı anten, kapı / korkuluk açma ünitesi, UHF etiket / araç ve yazılım etiketinden oluşan alternatif çözümlerle karşılaştırıldığında oldukça ekonomik ve güvenli bir sistemdir.


Giriş ve çıkış kontrolü : Tüm otoparkların erişim noktaları kontrol altındadır. Sistem, otoparka giren ve çıkan her aracın fotoğraflarını, plakalarını, giriş çıkış saatlerini, ziyaret eden araçların amacını ve erişim zamanını kaydedecek; yıl, ay ve gün bazında veri tabanında saklayacak ve gerekirse çok ayrıntılı rapor oluşturmanızı sağlayacak. Rapor, PDF, Word ve Excel formatlarında yazdırılabilir ve arşivlenebilir.


Abone aracı / otomatik geçiş Sistem: gelen her aracın plakasını otomatik olarak belirleyecek ve abone olup olmadığını (milisaniye içinde) soracak; araç abone ise otomatik bariyeri açacak ve araç otoparka girecektir. Otomatik olarak geçen araçların bilgileri ve plaka bilgileri, sahibinin bilgileri ile birlikte sisteme girilir. Sistemde kişi, birim veya firma bilgileri tanımlandıktan sonra otoparka girecek tüm araçlar sisteme dahil edilir ve araç ruhsat sayısı belirtilir. Bu sayede sitede her daire sakinine ait birden fazla araç plakası girilir, fakat aynı anda kaç adet araç park izni varsa o kadar aracı giriş yapar.


Kara listeye alınan araç kontrolü : Otoparka girmesi istemeyen veya girmek istediklerinde uyarı (işitsel, görsel) veren araçların plakaları sisteme tanıtılabilir. Belirttiğiniz araç otoparkın giriş kapısına yaklaştığında, sistem otomatik olarak bir uyarı verecektir.


Ziyaretçi (misafir) araç girişi: Park edeceğiniz otomobili hangi daire, kişi veya firmanın hangi amaçla ziyaret edeceği hakkında bilgileri girip bu bilgilerle ilgili rapor alabilirsiniz.

kullanıcı yetkilendirme (yetki seviyesini belirleyin): Sistem kullanıcı bazlıdır. Her operatör / güvenlik görevlisi, izleme süresi boyunca sistemi açmak için kullanıcı adı ve şifresini kullanır. Sistemden görevli personelin görevini ve olayların meydana gelme zamanını ve nedenleri görebilirsiniz. Abone/Otomatik Geçiş, Karaliste Plaka tanımlamaları gibi özel işlemler sistem yöneticisi tarafında gerçekleştirilir.


NGS Teknoloji olarak teslim ettiğimiz tüm sistemleri uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz şekilde tasarladığımız gibi bu sistemimizde de aynı görüşü koruyoruz. Eğer  NGS Teknoloji sistemlerinden yararlanmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz…PAYLAŞ


İLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN
HABER BÜLTENİ

Güncel haberleri almak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başarılı! Mail listemize eklendiniz.
Uyarı! Bir sorun oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Başarılı! Adresiniz mail listesinden çıkarıldı.